Olsberg Bausatz Osorno L
OverzichtOlsberg Bausatz Osorno L
Wij bij Olsberg hebben het altijd als onze belangrijkste zorg beschouwd om de kwaliteit van leven van onze klanten te verbeteren. Daarom hebben we onze OSORNO-familie uitgebreid met de OSORNO L, die scoort met een vrij te kiezen deurscharnier en een 2-zijdige hoekruit. Dankzij hun compacte ontwerp bieden de OSORNO L-modellen u een breed scala aan mogelijkheden om uw persoonlijke droomhaard samen te stellen. Kies uit verschillende bekledingen zoals staal en natuursteen. Ook kunt u profiteren van de PowerBloc!S (accessoire) en genieten van de behaaglijke warmte lang nadat het vuur is gedoofd. In de brede verbrandingskamer kunnen ook grotere houtblokken worden verbrand.
Specificaties
| Merk | Olsberg |
|---|---|
| Model | Osorno L |
| Serie | Osorno |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Hoek |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleur | Zwart |
| Showroomstatusi | Niet opgesteld in showroom |
| Gewicht | 298kg |
| Afmeting breedte | 81 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 176.20 cm |
| Diepte haard (in cm) | 52.40 cm |
| Draaibaar | Nee, deze kachel is niet draaibaar |
| Bedieningi | Handbediening |
| Nominaal vermogeni | 7.80 kW |
| Minimaal vermogeni | 6 kW |
| Maximaal vermogeni | 10 kW |
| Rendementi | 80 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 150 millimeter |
| Hart pijp hoogtei | 144.50 cm |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Ja |
| Externe luchttoevoeri | Ja, met externe luchttoevoer |
| Energielabeli | A+ |


