Dovre Rock350 WB
OverzichtOver de Dovre Rock350 WB
Dovre ROCK350 WB
De Dovre ROCK350 WB is een robuuste gietijzeren houtkachel. Een houtkachel met zachte randen en een moderne looks, maar ook een kachel die hard werkt. Deze kachel heeft een vermogen tot 9 kW. De kachel is eenvoudig te bedienen door de enkele luchtregeling, is direct aansluitbaar op de buitenlucht en beschikt over een innovatief sluitingsmechanisme.
De ROCK 350 WB beschikt over een houtvak waar u uw hout in kunt opbergen, heel handig en staat ook nog eens gezellig!
Specificaties
| Merk | Dovre |
|---|---|
| Model | Dovre Rock350 WB |
| Serie | Rock |
| EAN code | DR350WB |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart |
| Showroomstatusi | Opgesteld in showroom |
| Gewicht | 125kg |
| Afmeting breedte | 51 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 74.50 cm |
| Diepte haard (in cm) | 37.50 cm |
| Draaibaar | Nee, deze kachel is niet draaibaar |
| Bedieningi | Handbediening |
| Nominaal vermogeni | 7.00 kW |
| Minimaal vermogeni | 2.3 kW |
| Maximaal vermogeni | 9 kW |
| Rendementi | 80 % |
| CO-uitstoot % (13% O2) | 0.08 |
| Fijnstof (mg/Nm3-13% O2) | 15 |
| Rookgasafvoer (diameter) | 150 millimeter |
| Hart pijp hoogtei | 61.00 cm |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Ja |
| Externe luchttoevoeri | Ja, met externe luchttoevoer |
| Energielabeli |
|


