Charlton & Jenrick Purevision LPV5 houtkachel op voetstuk
OverzichtCharlton & Jenrick LPV5 houtkachel op voetstuk
Strak en modern. Dat zijn de woorden die deze vrijstaande houtkachel perféct omschrijven. De Charlton & Jenrick Purevision LPV5 Linear is door zijn strakke design de perfecte aanvulling op ieder modern interieur. De kachel is voorzien van drie ruiten en staat op een voetstuk wat zorgt voor een geweldig zicht op het knisperende houtvuur!
Let op; standaard krijgt u de kachel geleverd met zwarte handgrepen. De RVS-handgrepen zijn verkrijgbaar voor een meerprijs.
Technische eigenschappen van de LPV5:
- Krachtige luchtspoeling die helpt bij het schoonbranden van de kachel om het high definition vlambeeld te produceren
- Tertiair luchtprofileringssysteem dat zorgt voor schone verbranding en een hoog rendement
- Robuust RVS-bedieningsgereedschap en standaard voor gebruiksgemak
- Boven- en achteraansluiting wat meer flexibiliteit geeft bij het installeren van de kachel
Specificaties
| Merk | Charlton & Jenrick |
|---|---|
| Model | Purevision LPV5 houtkachel op voetstuk |
| Serie | Purevision |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Driezijdig |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleur | Zwart |
| Showroomstatusi | Opgesteld in showroom |
| Gewicht | 96kg |
| Afmeting breedte | 50.4 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 76.20 cm |
| Diepte haard (in cm) | 35.80 cm |
| Nominaal vermogeni | 5.00 kW |
| Minimaal vermogeni | 3.8 kW |
| Maximaal vermogeni | 7.1 kW |
| Rendementi | 79.6 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 127 millimeter |
| Hart pijp hoogtei | 64.70 cm |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Ja |
| Externe luchttoevoeri | Ja, met externe luchttoevoer |
| Energielabeli | A |


