Charlton & Jenrick Fireline Woodtec 8 kW doorkijk haard
OverzichtCharlton & Jenrick Fireline Woodtec 8 kW doorkijk haard
Twee kanten vuur, dubbel zoveel sfeer
De Fireline Woodtec 8 kW doorkijkhaard is een echte blikvanger. Dankzij het glas aan beide zijden geniet u van het vlammenspel vanuit twee kanten tegelijk, ideaal tussen woon en eetkamer of in een open leefruimte. De gietijzeren deuren en strakke afwerking geven deze houtkachel een moderne, robuuste uitstraling.
Kies alleen het beste met Woodtec-kachels van Fireline.
Krachtig, stijlvol en efficiënt
Met een vermogen van 8 kW verwarmt de Woodtec moeiteloos grotere vertrekken. Het rendement van 76,7 % zorgt voor een aangename, gelijkmatige warmte. De kachel is Ecodesign-ready en heeft hoogwaardige gietijzeren deuren om jarenlang mee te gaan.
Specificaties
| Merk | Charlton & Jenrick |
|---|---|
| Model | Fireline Woodtec 8 kW doorkijk haard |
| Serie | Fireline |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Doorkijk |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Gietijzer |
| Kleur | Zwart |
| Showroomstatusi | Opgesteld in showroom |
| Gewicht | 115kg |
| Afmeting breedte | 51 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 54.80 cm |
| Diepte haard (in cm) | 55.00 cm |
| Bedieningi | Handbediening |
| Nominaal vermogeni | 8.00 kW |
| Minimaal vermogeni | 3.9 kW |
| Maximaal vermogeni | 9.6 kW |
| Rendementi | 76.7 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 127 millimeter |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Nee |
| Energielabeli | A |


