Charlton & Jenrick Go Eco Adventurer 5 Outdoor kachel
OverzichtCharlton & Jenrick Go Eco Adventurer 5 Outdoor kachel
Deze houtkachel van Charlton & Jenrick is uitermate geschikt voor in uw tent, caravan, zomer- of tuinhuis. Een combinatie van een warm haardvuur en het gemak van een kookplaat. Deze kookkachel heeft een grote ruit, waardoor het vuurspel goed zichtbaar is. Daarnaast is het een kachel met een rendement van 86%.
Specificaties
| Merk | Charlton & Jenrick |
|---|---|
| Model | Go Eco Adventurer 5 Outdoor kachel |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleur | Zwart |
| Kleur 2 | Grijs |
| Showroomstatusi | Opgesteld in showroom |
| Gewicht | 45kg |
| Afmeting breedte | 30 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 50.60 cm |
| Diepte haard (in cm) | 20.00 cm |
| Draaibaar | Nee, deze kachel is niet draaibaar |
| Bedieningi | Handbediening |
| Nominaal vermogeni | 4.50 kW |
| Minimaal vermogeni | 3.4 kW |
| Maximaal vermogeni | 5.3 kW |
| Rendementi | 86 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 100 millimeter |
| CV Aansluiting | Nee |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Nee |
| Externe luchttoevoeri | Nee, zonder externe luchttoevoer |
| Energielabeli | A+ |


