Charlton & Jenrick Fireline FQ5
OverzichtCharlton & Jenrick Fireline FQ5
Deze prachtige houtkachel uit de Fireline-serie van Charlton & Jenrick is een echte eyecatcher. Dit model is een multifunctionele houtkachel. De Fireline FQ5 kW is gemaakt van staal in combinatie met een gietijzeren deur en voldoet aan het Ecodesign2022.
LET OP: Deze kachel wordt standaard geleverd zonder houtvak (zie extra's voor de meerprijs hiervan). En op dit toestel kan geen externe luchttoevoer worden aangesloten.
Specificaties
| Merk | Charlton & Jenrick |
|---|---|
| Model | Fireline FQ5 |
| Serie | Fireline |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleur | Zwart |
| Showroomstatusi | Vergelijkbaar product in showroom |
| Gewicht | 66kg |
| Afmeting breedte | 40.6 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 50.90 cm |
| Diepte haard (in cm) | 30.00 cm |
| Draaibaar | Nee, deze kachel is niet draaibaar |
| Nominaal vermogeni | 5.00 kW |
| Minimaal vermogeni | 3.8 kW |
| Maximaal vermogeni | 8.5 kW |
| Rendementi | 81.7 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 127 millimeter |
| Hart pijp hoogtei | 47.10 cm |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Ja |
| Externe luchttoevoeri | Nee, zonder externe luchttoevoer |
| Energielabeli | A+ |


