Charlton & Jenrick Fireline FQ8
OverzichtCharlton & Jenrick Fireline FQ 8 kW
Deze prachtige houtkachel uit de Fireline-serie van Charlton & Jenrick is een echte eyecatcher. Dit model is een multifunctionele houtkachel geschikt voor vaste brandstoffen in de vorm van hout. De Fireline FQ 8 kW is gemaakt van staal in combinatie met een gietijzeren deur en voldoet aan het Ecodesign2022.
Let op: op dit toestel kan geen externe luchttoevoer worden aangesloten.
Specificaties
| Merk | Charlton & Jenrick |
|---|---|
| Model | Fireline FQ 8 kW |
| Serie | Fireline |
| Brandstof | Hout |
| Vuurzichti | Front |
| Type kachel | Vrijstaand |
| Wel of geen afvoer | Afvoer |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Kleur | Zwart |
| Kleur 2 | Grijs |
| Showroomstatusi | Vergelijkbaar product in showroom |
| Afmeting breedte | 44 cm |
| Hoogte haard (in cm) | 56.90 cm |
| Diepte haard (in cm) | 30.70 cm |
| Draaibaar | Nee, deze kachel is niet draaibaar |
| Nominaal vermogeni | 8.00 kW |
| Minimaal vermogeni | 5.8 kW |
| Maximaal vermogeni | 8.2 kW |
| Rendementi | 81.1 % |
| Rookgasafvoer (diameter) | 127 millimeter |
| Hart pijp hoogtei | 47.90 cm |
| Bovenaansluitingi | Ja |
| Achteraansluitingi | Ja |
| Externe luchttoevoeri | Nee, zonder externe luchttoevoer |
| Energielabeli | A+ |


